Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
NETGEAR ProSafe AXM762 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

NETGEAR ProSafe AXM762 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Item#: 1026778  |  Model#:  AXM762P10-10000S

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 4.156,00 Excl. BTW
Prijs: € 5.028,76 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Klantbeoordelingen
Productvragen
This GBIC is built to insert into any one of the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328Sv2 and GSM7352Sv2, and into the 10GE SFP+ interface of AX743 adapter module for GSM73xxS/GSM73xxSv2. Once inserted (hot-swappable), the AXM761 10GBASE-LR SFP+ (LC connector) drives 10 Gigabit Ethernet up to 10 km distances with 9/125µm SMF single mode fiber cables, or up to 33 m distances with 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables.
This is a pack of 10 AXM762 SFP+ modules.


Productkenmerken

  • Adds 10Gigabit Ethernet "long-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces
  • Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM72xxPS / GSM73xxS
  • Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter module AX743
  • Fits into standard 10 Gigabit SFP+ interfaces
  • LC connector
  • Drives 10 Gigabit Ethernet up to 10 km distances with 9/125 µm SMF single mode fiber cables
  • Drives 10 Gigabit Ethernet up to 300 m distances with 50/125 µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
  • Drives 10 Gigabit Ethernet up to 33m distances with 62.5/125 µm OM1 multimode fiber cables
  • Provides hot-swappable installation or removal
  • 10GBaseLR fiber technology is the same for XFP and SFP+: one Switch equipped with XFP 10GBase-LR LC connectivity can uplink to another Switch equipped with SFP+ 10GBase-LR LC connectivity using the same fiber


Product specificaties

ProductbeschrijvingNETGEAR ProSafe AXM762 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet
Type apparaatSFP+ transceivermodule - LC enkele modus
Aantal in pakket10 (weergegeven specificaties zijn voor één artikel)
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype10GBase-LR
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand300 m
Afmetingen (BxDxH)1.37 cm x 5.57 cm x 1.19 cm
Gewicht19.2 g
Garantie van de fabrikant5 jaar garantie

Gemiddelde klantwaardering: (0 Klantbeoordelingen)

Schrijf uw eigen beoordeling

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken