Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
8:00 - 17:30
Terug
NETGEAR ProSafe AXM761 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

NETGEAR ProSafe AXM761 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Item#: 910290  |  Model#:  AXM761-10000S

Momenteel geen
voorraad, bel of mail voor
de actuele status. Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 322,00 Excl. BTW
Prijs: € 389,62 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Klantbeoordelingen
Productvragen
This GBIC is built to insert into any one of the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328Sv2 and GSM7352Sv2, and into the 10 GE SFP+ interface of AX743 adapter module for GSM73xxS/GSM73xxSv2. Once inserted (hot-swappable), the AXM761 10GBASE-SR SFP+ (LC connector) drives 10 Gigabit Ethernet up to 300m distances with 50/125µm OM3 multimode fiber cables, or up to 33 m distances with 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables.


Product specificaties

ProductbeschrijvingNETGEAR ProSafe AXM761 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet
Type apparaatSFP+ transceivermodule
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype10GBase-SR
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand300 m

Gemiddelde klantwaardering: (0 Klantbeoordelingen)

Schrijf uw eigen beoordeling

Wees de eerste en stel een vraag!