Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
NETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

NETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Item#: 70026855  |  Model#:  AGM732F

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 238,00 Excl. BTW
Prijs: € 287,98 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
The ProSAFE GBIC Module is a LC duplex connector and meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.


Productkenmerken

  • Adds fiber optic connectivity to the GSM7324, GSM7312, GSM7224, and FSM7326P;
  • Small size for high density fiber connections;
  • Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot;
  • 1000BASE-LX connectivity over 10Km;
  • LC connector;
  • Works with 9 µm single mode cabling.


Product specificaties

ProductbeschrijvingNETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC single-mode
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype1000Base-LX
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand10 km
Ontworpen voorNETGEAR GSM7224

Wees de eerste en stel een vraag!