Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
NETGEAR ProSafe AXM763 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

NETGEAR ProSafe AXM763 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Item#: 946567  |  Model#:  AXM763-10000S

Momenteel geen
voorraad, bel of mail voor
de actuele status. Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 309,00 Excl. BTW
Prijs: € 373,89 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen

Productkenmerken

  • Adds 10 Gigabit Ethernet "long reach multimode" fiber connectivity
  • Drive 10 Gigabit Ethernet up to 220m distances with legacy 62.5/125µm multimode fiber
  • LC duplex connector


Product specificaties

ProductbeschrijvingNETGEAR ProSafe AXM763 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet
Type apparaatSFP+ transceivermodule - LC multi-modus
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype10GBase-LRM
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand260 m
Garantie van de fabrikant5 jaar garantie

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken