Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
HPE X132 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

HPE X132 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Item#: 955226  |  Model#:  J9153A

Beperkt op voorraad
bel of mail voor de
actuele status Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 6.731,00 Excl. BTW
Prijs: € 8.144,51 Incl. BTW

Misco raadt aan

Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
The SFP+ ER transceiver will transmit 10 Gbps over up to 40 km using single mode fiber cable. This product expands the HP networking transceiver portfolio for connections from 0 m to 40 km.


Productkenmerken

  • SFP+ MSA compliant
  • 40 km range over single mode fiber cable
  • LC connector
  • 1550 nm wavelength


Product specificaties

ProductbeschrijvingHPE X132 - SFP+ transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet
Type apparaatSFP+ transceivermodule - LC
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype10GBase-ER
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Ontworpen voorAruba 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl

Wees de eerste en stel een vraag!