Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
Cisco - X2 transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Cisco - X2 transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Item#: 765865  |  Model#:  X2-10GB-LR=

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 1.898,00 Excl. BTW
Prijs: € 2.296,58 Incl. BTW

Misco raadt aan

Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
The Cisco 10GBASE X2 module offers customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.
The Cisco 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).


Product specificaties

ProductbeschrijvingCisco - X2 transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet
Type apparaatX2 transceivermodule - SC/PC single-mode
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype10GBase-LR
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand10 km
Afmetingen (BxDxH)3.6 cm x 9.1 cm x 1.3 cm
Gewicht300 g
Garantie van de fabrikant90 dagen garantie
Ontworpen voorCisco 8-Port 10; Catalyst 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3750E-24PD, 3750E-24TD, 3750E-48PD, 3750E-48PD-F, 3750E-48TD, 4500, 4948 10; ME 4924-10GE; Supervisor Engine II-Plus-10GE

Andere klanten bekeken