Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 4Gb Fibre Channel

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 4Gb Fibre Channel

Item#: 900054  |  Model#:  DS-CWDM4G1470=

Beperkt op voorraad
bel of mail voor de
actuele status Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 4.979,00 Excl. BTW
Prijs: € 6.024,59 Incl. BTW

Misco raadt aan

Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.


Product specificaties

ProductbeschrijvingCisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 4Gb Fibre Channel
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC single-mode
ModelInsteekmodule
BekabelingstypeCWDM
Gegevensoverdrachtsnelheid4.24 Gbps
Optische golflengte1470 nm
Protocol voor gegevenskoppeling4Gb Fibre Channel
Max. overdrachtsafstand40 km
Ontworpen voorMDS 9020, 9120, 9124, 9124 10-port, 9134, 9140, 9148, 9216, 9216A, 9216i, 9222i, 9250i, 9506, 9509, 9513

Andere klanten bekeken