Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
8:00 - 17:30
Terug
Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 155.52 Mbps

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 155.52 Mbps

Item#: 826754  |  Model#:  SFP-OC3-MM=

Momenteel geen
voorraad, bel of mail voor
de actuele status. Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 416,00 Excl. BTW
Prijs: € 503,36 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Klantbeoordelingen
Productvragen
The Cisco industry-standard Small Form-Factor Pluggable Interface Converter (SFP) for packet-over-SONET/SDH (POS), optical networking, and ATM applications are hot-swappable optical interfaces that plug into a variety of ports on Cisco router interfaces.


Product specificaties

ProductbeschrijvingCisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 155.52 Mbps
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC/PC multi-modus
ModelInsteekmodule
Gegevensoverdrachtsnelheid155.52 Mbps
Optische golflengte1310 nm
Max. overdrachtsafstand2 km
Afmetingen (BxDxH)1.4 cm x 0.6 cm x 0.9 cm
Garantie van de fabrikant90 dagen garantie
Ontworpen voorCisco 7304

Gemiddelde klantwaardering: (0 Klantbeoordelingen)

Schrijf uw eigen beoordeling

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken