Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Item#: 907655  |  Model#:  GLC-ZX-SM-RGD=

Momenteel geen
voorraad, bel of mail voor
de actuele status. Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 2.632,00 Excl. BTW
Prijs: € 3.184,72 Incl. BTW

Misco raadt aan

Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
The SFP transceiver modules are hot-pluggable I/O devices that plug into module sockets. The transceiver connects the electrical circuitry of the module with the optical or copper network.
Use only Cisco SFP transceiver modules on your Cisco device. Each SFP transceiver module supports the Cisco Quality Identification (ID) feature which allows a Cisco switch or router to identify and validate that the transceiver module is certified and tested by Cisco.


Product specificaties

ProductbeschrijvingCisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC/PC single-mode
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype1000Base-ZX
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Optische golflengte1550 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand70 km
Afmetingen (BxDxH)1.34 cm x 5.65 cm x 8.5 mm
Garantie van de fabrikant1 jaar garantie
Ontworpen voorAironet 1522; Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken