Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Item#: 902562  |  Model#:  GLC-SX-MM-RGD=

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 337,00 Excl. BTW
Prijs: € 407,77 Incl. BTW

Misco raadt aan

Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.


Product specificaties

ProductbeschrijvingCisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC/PC multi-modus
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype1000Base-SX
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand550 m
Afmetingen (BxDxH)1.3 cm x 5.7 cm x 0.9 cm
Gewicht75 g
Garantie van de fabrikant1 jaar garantie
Ontworpen voorCisco 2010, 2520, 3270; Aironet 1522; Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; Industrial Ethernet 3000, 3010; MWR 2941

Andere klanten bekeken