Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC - verbindingskabel - 10 m - geel

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

StarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC - verbindingskabel - 10 m - geel

Item#: 300173653  |  Model#:  SMFIBLCSC10

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 32,79 Excl. BTW
Prijs: € 39,68 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
De SMFIBLCSC10 10 m lange LC naar SC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.
Deze LC-SC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand - een ideale oplossing voor industriële omgevingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.


Productkenmerken

  • Geschikt voor installatie met beperkende bouwverordeningen, met LSZH-classificatie
  • Gegarandeerde betrouwbaarheid


Product specificaties

ProductbeschrijvingStarTech.com 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC - verbindingskabel - 10 m - geel
TypeVerbindingskabel - OS1
TechnologieGlasvezel
VoorzieningenHalogeenvrij
Lengte10 m
Diameter kern/plaatbedekking9/125 micron
Connector2 x SC single-mode - male
Connector (Second End)2 x LC single-mode - male
KleurGeel
Garantie van de fabrikantLevenslange beperkte garantie

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken