Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - LC/SC - netwerkkabel - 1 m

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - LC/SC - netwerkkabel - 1 m

Item#: 1003668  |  Model#:  FIBLCSC1

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 15,08 Excl. BTW
Prijs: € 18,25 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel.
De 1m lange FIBLCSC1 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.
Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.


Productkenmerken

  • Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
  • Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
  • Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
  • Met levenslange garantie door StarTech.com


Product specificaties

ProductbeschrijvingStarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - LC/SC - netwerkkabel - 1 m
TypeNetwerkkabel
TechnologieGlasvezel
Type glasvezelMulti-modus
Lengte1 m
Diameter kern/plaatbedekking62,5 / 125 micron
Aansluitingen2 x LC multi-modus - male
Aansluitingen (andere kant)2 x SC multimodus - male
Garantie van de fabrikantLevenslange beperkte garantie

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken