Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - ST/SC - netwerkkabel - 2 m

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - ST/SC - netwerkkabel - 2 m

Item#: 300176094  |  Model#:  FIBSTSC2

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 14,90 Excl. BTW
Prijs: € 18,03 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
Provide a high-performance link between fiber network devices. The FIBSTSC22-meter (6.6ft) Multimode 62.5/125 Duplex Fiber Patch Cable is terminated with one ST (male) connector and one SC (male) connector, to provide the necessary connection between fiber networking devices for high-speed, long distance networks.
To ensure optimum performance, the multimode fiber duplex cable is individually tested and certified to be within acceptable optical insertion loss limits for guaranteed compatibility and 100% reliability.
The ST-SC Multimode Fiber Patch cable is guaranteed to provide long-lasting dependability, and top quality performance.


Product specificaties

ProductbeschrijvingStarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - ST/SC - netwerkkabel - 2 m
TypeNetwerkkabel
TechnologieGlasvezel
Type glasvezelMulti-modus
Lengte2 m
Diameter kern/plaatbedekking62,5 / 125 micron
Aansluitingen2 x SC multimodus - male
Aansluitingen (andere kant)2 x ST multimodus - male
Garantie van de fabrikantLevenslange beperkte garantie

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken