Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
8:00 - 17:30
Terug
StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - SC/SC - netwerkkabel - 1 m

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - SC/SC - netwerkkabel - 1 m

Item#: 300193436  |  Model#:  FIBSCSC1

Momenteel geen
voorraad, bel of mail voor
de actuele status. Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 17,03 Excl. BTW
Prijs: € 20,61 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Klantbeoordelingen
Productvragen
Your company's backbone is its network. Without a stable, reliable network your company can't communicate. A lack of communication means a loss of revenue. What do you do now? Enter the StarTech.com duplex 62.5/125 Multimode Fiber Optic patch cable assembly. This product provides the necessary link between Fiber networking devices for high-speed, long-distance networks. Each cable is individually tested and certified to be within acceptable optical insertion loss limits for guaranteed compatibility and 100% reliability.


Product specificaties

ProductbeschrijvingStarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 LSZH - SC/SC - netwerkkabel - 1 m
TypeNetwerkkabel
TechnologieGlasvezel
Type glasvezelMulti-modus
Lengte1 m
Diameter kern/plaatbedekking62,5 / 125 micron
Connector2 x SC multimodus - male
Aansluiting (tweede uiteinde)2 x SC multimodus - male
Garantie van de fabrikantLevenslange beperkte garantie
Ontworpen voorP/N: SV565FXDUSA

Gemiddelde klantwaardering: (0 Klantbeoordelingen)

Schrijf uw eigen beoordeling

Wees de eerste en stel een vraag!