Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Item#: 1044955  |  Model#:  SFPGLCSXMMST

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 52,77 Excl. BTW
Prijs: € 63,85 Incl. BTW

Misco raadt aan

Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
Accessoires
De SFPGLCSXMMST Cisco -compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een multimode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezel-mediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.
Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 1,25 Gbps kan deze LC Mini-GBIC-module via een MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden geïnstalleerd. Deze glasvezelzendontvanger biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig plugbaar, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten.
Deze 850 nm multimode SFP-module is compatibel met de Cisco GLC-SX-MM-zendontvanger. Eveneens een perfect accessoire voor de StarTech.com PCI Express Open SFP NIC (PEX1000SFP) of Gigabit POE Open SFP Mediaconverter (ET1110PSE) producten.


Productkenmerken

  • Vervanging van defecte of beschadigde SFP's/Mini GBIC's in MSA- of Cisco-compatibele apparatuur
  • Deze module is voorzien van een industriële standaard monomode LC-interface en kan uw netwerkconnectiviteit met maximaal 550 m uitbreiden


Product specificaties

ProductbeschrijvingStarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC multi-modus
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype1000Base-SX
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
Optische golflengte850 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand550 m
Afmetingen (BxDxH)1.2 cm x 6 cm x 1 cm
Gewicht16 g
Garantie van de fabrikant3 jaar garantie
Ontworpen voorP/N: PEX1000SFP2

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken