Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
StarTech.com 100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC Fiber PCI NIC Card 2km|} - netwerkadapter

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

StarTech.com 100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC Fiber PCI NIC Card 2km|} - netwerkadapter

Item#: 955954  |  Model#:  PCI100MMSC

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 109,01 Excl. BTW
Prijs: € 131,90 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode SC glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slot.
De PCI100MMSC 100 Mbit/s PCI Ethernet Glasvezel (MM SC) Netwerkkaart biedt de perfecte oplossing voor glasvezel aan uw bureau, waarmee u een multimode SC glasvezelpoort kunt toevoegen aan uw systeem via een beschikbare standaard of low-profile PCI-slot.
De Ethernet Glasvezel Netwerkkaart is een eenvoudige oplossing voor het rechtstreeks aansluiten van een computer op een glasvezelnetwerk en kan worden geïnstalleerd in een PCI-slot. Met ondersteuning voor full-duplex en overdrachtsnelheden van 10/100 Mbit/s is deze kaart uitermate geschikt voor toepassingen waarbij een hoge bandbreedte nodig is tot op 2 km afstand.
Afbeeldingen toepassing: De PCI100MMSC kan eenvoudig worden geïnstalleerd, is ideaal voor beveiligde netwerken en biedt een directe glasvezelverbinding die niet onderhevig is aan elektronische interferentie zoals standaard RJ45-netwerken.


Productkenmerken

  • Ideaal voor beveilige systemen - directe glasvezel betekent geen elektronische interferentie zoals bij standaard RJ45-netwerkkaarten
  • Veelzijdige en uitgebreide mogelijkheden voor bestandsoverdracht met full-duplex en overdrachtsnelheden van 10/100 Mbit/s
  • Behoud de volle snelheid tot op afstanden van twee kilometer voor flexibiliteit in de plaatsing van uw apparatuur


Product specificaties

ProductbeschrijvingStarTech.com 100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC Fiber PCI NIC Card 2km|} - netwerkadapter
Type apparaatNetwerkadapter
ModelInsteekkaart - low profile
Interface (Bus) TypePCI-X
BusvoltageUniverseel (3,3 Volt en 5,0 Volt)
Poorten10/100 Ethernet x 2
Afmetingen (BxDxH)5.6 cm x 1.21 cm x 1.8 cm
Gewicht80 g
BekabelingstypeEthernet 100Base-FX
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
ConformiteitsnormenIEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x
SysteemvereistenUNIX, Linux, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7, Windows 10 (32/64 bits)
Garantie van de fabrikant2 jaar garantie

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken