Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot - glasvezel mediaconverter - Fast Ethernet, Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot - glasvezel mediaconverter - Fast Ethernet, Gigabit Ethernet

Item#: 300093611  |  Model#:  ET91000SFP2

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 118,95 Excl. BTW
Prijs: € 143,93 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
De ET91000SFP2 open SFP-glasvezelmediaconverter verandert en breidt een gigabit ethernetverbinding over glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze.
Als een veelzijdige oplossing om een ethernet (1000Base-T)-netwerk over een glasvezel backbone op verre netwerksegmenten aan te sluiten, biedt de open SFP-sleuf van de mediaconverter u de mogelijkheid de MSA-geschikte gigabit SFP te kiezen die het best bij uw glasvezelverbindingsmodus (single mode/multimode) en afstandseisen past (zie volledige assortiment gigabit transceivers voor compatibele oplossingen).
De glasvezel-naar-ethernetconverter heeft een duurzaam, volledig stalen chassis en biedt een eenvoudige plug & play-oplossing, terwijl ondersteuning voor full-duplexgebruik en Jumbo Frame-ondersteuning voor een efficiënt netwerkgebruik zorgen.
Voor extra veelzijdigheid ondersteunt deze gigabit mediaconverter stand-alone bediening of installatie op het 20-sleufs, 2U rekgemonteerde chassis (ETCHS2U). Voor toepassingen waar meerdere chassisgemonteerde mediaconverters vereist zijn, kan deze gigabit mediaconverter worden aangeschaft als alleen een kaartmodule (ET91000SFP2C).


Productkenmerken

  • Installeer de SFP van uw keuze met de open SFP-sleuf
  • Voor gebruik als een stand-alone mediaconverter of installatie op het ETCHS2U-chassis
  • Garandeer maximale beschikbare tijd met doorschakeling van linkverlies en statuscontrole op afstand


Product specificaties

ProductbeschrijvingStarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot - glasvezel mediaconverter - Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Type apparaatGlasvezel mediaconverter - RJ-45 / SFP (mini-GBIC)
ModelExtern
Bekabelingstype1000Base-SX, 100Base-LX, 1000Base-T
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
Protocol voor gegevenskoppelingFast Ethernet, Gigabit Ethernet
Afmetingen (BxDxH)9.5 cm x 2 cm x 16 cm
Gewicht400 g
Garantie van de fabrikant2 jaar garantie

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken