Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC - 10 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

StarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC - 10 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Item#: 1058734  |  Model#:  SFPGLCLHSMST

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 63,95 Excl. BTW
Prijs: € 77,38 Incl. BTW

Misco raadt aan

Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
De SFPGLCLHSMST Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC - 10 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een voordelige manier om een Single-Mode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezel-mediaconverter toe te voegen, te vervangen of te upgraden.
Dankzij dataoverdrachtsnelheden van maximaal 1,25 Gbps kan deze LC SFP/mini-GBIC-module via een MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden geïnstalleerd Deze glasvezeltransceiver biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten.
Deze 1310nm single mode SFP-module is compatibel met de Cisco GLC-LH-SM-zendontvanger. Ook een perfecte accessoire voor de StarTech.com PCI Express Open SFP NIC (PEX1000SFP) of gigabit POE Open SFP-mediaconverter (ET1110PSE) producten.


Productkenmerken

  • Vervangt defecte of beschadigde MSA of Cisco SFP's
  • Breid uw netwerkconnectiviteit uit tot max. 10 km


Product specificaties

ProductbeschrijvingStarTech.com Cisco compatibele Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC - 10 km (mini-GBIC) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC single-mode
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype1000Base-LH
Gegevensoverdrachtsnelheid1.25 Gbps
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand10 km
Afmetingen (BxDxH)1.2 cm x 6 cm x 1 cm
Gewicht17 g
Garantie van de fabrikant3 jaar garantie
Ontworpen voorP/N: PEX1000SFP2

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken