Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
D-Link DMC 700SC - glasvezel mediaconverter - Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

D-Link DMC 700SC - glasvezel mediaconverter - Gigabit Ethernet

Item#: 811968  |  Model#:  DMC-700SC/E

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 142,95 Excl. BTW
Prijs: € 172,97 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
DMC-700SC mediaconverter zet 1000BASE-T Gigabit twisted pair signalen om in 1000BASE-SX Gigabit multi-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 550 m.


Productkenmerken

  • 1-kanaal mediaconversie tussen 1000BASE-T en 1000BASE-SX/LX
  • Automatische afstemming van duplex modus op twisted pair poort
  • Automatische MDI/MDIX voor twisted pair poort
  • Doorstuursnelheid op volledige kabelsnelheid
  • Status LED's op voorpaneel
  • Kan als losstaand toestel of met frame gebruikt worden
  • Hot-swappable bij gebruik met frame
  • Link-doorvoerfunctie


Product specificaties

ProductbeschrijvingD-Link DMC 700SC - glasvezel mediaconverter - Gigabit Ethernet
Type apparaatGlasvezel mediaconverter - RJ-45 / SC multimodus
ModelExtern
Bekabelingstype1000Base-SX, 1000Base-T
Gegevensoverdrachtsnelheid1000 Mbps
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand550 m
Afmetingen (BxDxH)8.8 cm x 12 cm x 2.5 cm

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken