Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
Belkin verbindingskabel - 3 m

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Belkin verbindingskabel - 3 m

Item#: 300007415  |  Model#:  F2F40207-03M

Beperkt op voorraad
bel of mail voor de
actuele status Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 19,74 Excl. BTW
Prijs: € 23,89 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
Belkin Multimode Duplex Fiber Patch Cables are 100% tested for quality and reliability and feature Corning glass and superior construction.


Product specificaties

ProductbeschrijvingBelkin verbindingskabel - 3 m
TypeVerbindingskabel - OM3
TechnologieGlasvezel
Type glasvezelMulti-modus
Lengte3 m
Diameter kern/plaatbedekking50 / 125 micron
Aansluitingen2 x ST/PC multi-mode - male
Aansluitingen (andere kant)2 x SC/PC meervoudige modus - male

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken