Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
ACT verbindingskabel - 1 m - geel

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

ACT verbindingskabel - 1 m - geel

Item#: 124302  |  Model#:  RL3801

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 16,90 Excl. BTW
Prijs: € 20,45 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen

Product specificaties

ProductbeschrijvingACT verbindingskabel - 1 m - geel
TypeVerbindingskabel - OS1
TechnologieGlasvezel
Type glasvezelEnkelvoudige modus
Lengte1 m
Diameter kern/plaatbedekking9/125 micron
Connector2 x SC/APC single-mode - male
Connector (Second End)2 x SC/PC single-mode - male
KleurGeel

Wees de eerste en stel een vraag!