Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
ACT verbindingskabel - 1.5 m - geel

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

ACT verbindingskabel - 1.5 m - geel

Item#: 124289  |  Model#:  RL2951

Momenteel geen
voorraad, bel of mail voor
de actuele status. Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 17,10 Excl. BTW
Prijs: € 20,69 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen

Product specificaties

ProductbeschrijvingACT verbindingskabel - 1.5 m - geel
TypeVerbindingskabel - OS1
TechnologieGlasvezel
Type glasvezelEnkelvoudige modus
VoorzieningenOpgestart, stijger , gezipt
Lengte1.5 m
Diameter kern/plaatbedekking9/125 micron
Connector2 x SC/PC single-mode - male
Connector (Second End)2 x ST/PC single-mode - male
KleurGeel

Wees de eerste en stel een vraag!