Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125 OS1 Duplex Fiber Patchkabel Lengte: 5m (glasvezel)

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

ACT SC/APC8 - SC/PC 9/125 OS1 Duplex Fiber Patchkabel Lengte: 5m (glasvezel)

Item#: 124305  |  Model#:  RL3805

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 16,10 Excl. BTW
Prijs: € 19,48 Incl. BTW
Productinformatie
Foto/video gallerij
Productvragen
Specificaties  
Lengte 5,00 m
Connectoren SC/APC8 - SC/PC
Vezel 9/125µm OS1
Kabel Duplex
Kleur Geel
Diameter 2 x 3 mm
Mantel PVC
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Brand ACT
Supplier productnr. RL3805
EAN 8716065245899

Wees de eerste en stel een vraag!