Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
ACT Glasvezel kabel 62,5/125 OM1 T-SC-Duplex/LC Duplex fiber 0,5m

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

ACT Glasvezel kabel 62,5/125 OM1 T-SC-Duplex/LC Duplex fiber 0,5m

Item#: 10121279  |  Model#:  RL8000

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 14,58 Excl. BTW
Prijs: € 17,64 Incl. BTW
Productinformatie
Foto/video gallerij
Productvragen
Specificaties  
Lengte 0,50 m
Connectoren LC - SC
Vezel 62.5/125µm OM1
Kabel Duplex
Kleur Oranje
Diameter 2 x 2 mm
Mantel PVC
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Brand ACT
Supplier productnr. RL8000
EAN 8716065257830

Wees de eerste en stel een vraag!