Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
StarTech.com 5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC - verbindingskabel - 5 m - aqua

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

StarTech.com 5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC - verbindingskabel - 5 m - aqua

Item#: 300214682  |  Model#:  A50FBLCLC5

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 38,95 Excl. BTW
Prijs: € 47,13 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Klantbeoordelingen
Productvragen
Deliver fast, reliable, data transfers, safely over high end networking equipment. The A50FBLCLC55m 850nm Laser-Optimized Multimode Fiber (LOMMF) Aqua Cord features 50/125 micron fiber for high-speed, high bandwidth data transmissions over 10 Gigabit Ethernet and Fiber Channel networks - the perfect solution for fiber cable runs between multiple backbone switches, hubs and routers as well as higher end networking equipment.
This LC-LC patch cable is housed in a LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) flame retardant jacket, to ensure minimal smoke, toxicity and corrosion when exposed to high sources of heat, in the event of a fire - an ideal solution for use in industrial settings, central offices and schools, as well as residential settings where building codes are a consideration.
Each Duplex 50/125 (OM3) Multimode Fiber Patch Cable is individually tested and certified to be within acceptable optical insertion loss limits for guaranteed compatibility and 100% reliability.


Product specificaties

ProductbeschrijvingStarTech.com 5m LC Fiber Optic Cable - 10Gb Aqua - MM Duplex 50/125 - LSZH - verbindingskabel - 5 m - aqua
TypeVerbindingskabel
TechnologieGlasvezel
Type glasvezelMulti-modus
Lengte5 m
Diameter kern/plaatbedekking50 / 125 micron
Aansluitingen2 x LC multi-modus - male
Aansluitingen (andere kant)2 x LC multi-modus - male
KleurAqua
Garantie van de fabrikantLevenslange beperkte garantie

Gemiddelde klantwaardering: (0 Klantbeoordelingen)

Schrijf uw eigen beoordeling

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken