Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
8:00 - 17:30
Terug
StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km - glasvezel mediaconverter - Ethernet, Fast Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km - glasvezel mediaconverter - Ethernet, Fast Ethernet

Item#: 1026085  |  Model#:  ET90110SC2

Momenteel geen
voorraad, bel of mail voor
de actuele status. Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 70,95 Excl. BTW
Prijs: € 85,85 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Klantbeoordelingen
Productvragen
Met de ET90110SC2 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC (2 km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via multimode glasvezel tot op 2 km verlengen.
De glasvezelconverter is een voordelige oplossing voor het aansluiten van een 10/100 Mbit Ethernet-netwerk (10/100Base-T) op afgelegen netwerksegmenten via een 100Base-FX glasvezel-backbone. De volledig in een stalen behuizing uitgevoerde converter is ontworpen als duurzame en handige Ethernet-naar-glasvezel-oplossing en kan eenvoudig via plug-and-play worden geïnstalleerd, waarbij vrijwel geen configuratie nodig is.
Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of worden geïnstalleerd in het 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).


Productkenmerken

  • Doorgeven van verbindingsverlies en statuscontrole op afstand voor een maximale uptime
  • Zet Ethernet om naar glasvezel als onafhankelijk apparaat, of kan worden geïnstalleerd in de 20-slot behuizing ETCHS2U voor nog meer veelzijdigheid
  • Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen


Product specificaties

ProductbeschrijvingStarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km - glasvezel mediaconverter - Ethernet, Fast Ethernet
Type apparaatGlasvezel mediaconverter - RJ-45 / SC multimodus
ModelExtern
LokalisatieNoord-Amerika, Verenigd Koninkrijk, Europa
Bekabelingstype100Base-FX
Gegevensoverdrachtsnelheid100 Mbps
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingEthernet, Fast Ethernet
Max. overdrachtsafstand2 km
Stroom120/230 V wisselstroom
Afmetingen (BxDxH)9.5 cm x 16 cm x 2 cm
Gewicht0.6 kg
Garantie van de fabrikant2 jaar garantie

Gemiddelde klantwaardering: (0 Klantbeoordelingen)

Schrijf uw eigen beoordeling

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken