Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Item#: 821968  |  Model#:  J4859C

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 158,95 Excl. BTW
Prijs: € 192,33 Incl. BTW

Misco raadt aan

Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
HP offers the Gigabit-LX-LC Mini-GBIC (J4859B) with one 1000Base-LX port. This product is designed for long distance single-mode fiber connectivity. It will support multimode fiber connectivity to limited distances.


Product specificaties

ProductbeschrijvingHPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype1000Base-LX
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand10 km
Afmetingen (BxDxH)1.4 cm x 5.7 cm x 1.2 cm
Gewicht20 g
Ontworpen voorAruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406, Switch 5400zl 24; HPE 1700, 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2610, 2810, 3500, 42XX, 6200, 93XX, EDGE Fabric Switch 81XX, Switch 1800-24, Switch 26XX, Switch 2900-24, Switch 2900-48, Switch 5406, Switch 8212, Switch vl 4-port, Switch XL 10/100/1000, V1400, vl 20

Wees de eerste en stel een vraag!