Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
D-Link DMC 810SC - glasvezel mediaconverter - Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

D-Link DMC 810SC - glasvezel mediaconverter - Gigabit Ethernet

Item#: 749740  |  Model#:  DMC-810SC/E

Beperkt op voorraad
bel of mail voor de
actuele status Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 300,00 Excl. BTW
Prijs: € 363,00 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
This converter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-LX Gigabit single-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 10km.


Productkenmerken

  • One-channel media conversion between 1000BASE-T and 1000BASE-LX
  • Auto negotiation of duplex mode on twisted-pair port
  • Auto MDI/MDIX for twisted-pair port
  • Full wire-speed forwarding rate
  • Front panel status LEDs
  • Can be used as a stand-alone device or with chassis
  • Hot-swappable when used with chassis
  • Link pass through function


Product specificaties

ProductbeschrijvingD-Link DMC 810SC - glasvezel mediaconverter - Gigabit Ethernet
Type apparaatGlasvezel mediaconverter - RJ-45 / SC single-mode
ModelExtern
Bekabelingstype1000Base-LX, 1000Base-T
Gegevensoverdrachtsnelheid1000 Mbps
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand10 km
Afmetingen (BxDxH)8.8 cm x 12 cm x 2.5 cm

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken