Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet

Item#: 70024006  |  Model#:  DEM-310GT

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 63,95 Excl. BTW
Prijs: € 77,38 Incl. BTW

Misco raadt aan

Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
This transceiver uses the industry-standard Small form Pluggable (SFP) package. It slides into the mini-GBIC slot of the Gigabit device. Like all D-Link mini-GBIC transceivers, it is hot-swappable: you can remove or replace the transceiver with the system powered on, which allows modules to be added or swapped without interrupting the network.


Productkenmerken

  • Gigabit speeds on multimode/singlemode fiber
  • Hot pluggable
  • Multi vendor/device support
  • IEEE 802.3z 1000Base-LX compliant


Product specificaties

ProductbeschrijvingD-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - Gigabit Ethernet
Type apparaatSFP (mini-GBIC) transceivermodule - LC
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype1000Base-LX
Gegevensoverdrachtsnelheid1 Gbps
Optische golflengte1310 nm
Protocol voor gegevenskoppelingGigabit Ethernet
Max. overdrachtsafstand10 km
Ontworpen voorD-Link DES-3028, 3052, DWS-3024; DES 12XX, 30XX, 3250, 3350, 35XX; DGS 1024, 12XX, 3100, 32XX, 33XX; L2+ Gigabit Wireless Switch; Web Smart DES-1228, 1252, DGS-1216, 1224, 1248; xStack DES-3526, 3528, 3552, 3828, 3852, DGS-3426, 3427, 3450, 3612, 3627, 3650, DXS-3326, 3350

Wees de eerste en stel een vraag!

Andere klanten bekeken