Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
Cisco - XENPAK transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Cisco - XENPAK transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet

Item#: 863525  |  Model#:  DWDM-XENPAK-60.61=

Beperkt op voorraad
bel of mail voor de
actuele status Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 12.421,00 Excl. BTW
Prijs: € 15.029,41 Incl. BTW

Misco raadt aan

Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
The Cisco Dense Wavelength-Division Multiplexing (DWDM) XENPAK pluggable allows enterprise companies and service providers to provide scalable and easy-to-deploy 10 Gigabit Ethernet services in their networks.
The Cisco DWDM XENPAK is supported across a variety of Cisco switches, routers, and optical transport devices.


Product specificaties

ProductbeschrijvingCisco - XENPAK transceivermodule - 10 Gigabit Ethernet
Type apparaatXENPAK transceivermodule - SC/PC single-mode
ModelInsteekmodule
Bekabelingstype10GBase-DWDM
Gegevensoverdrachtsnelheid10 Gbps
Optische golflengte1560.61 nm
Protocol voor gegevenskoppeling10 Gigabit Ethernet
Garantie van de fabrikant90 dagen garantie
Ontworpen voorCisco 7604, 8-Port 10 Gigabit Ethernet Interface Module; Supervisor Engine 32