Bel ons 7 dagen per week

020 547 06 06
Terug
StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m - netwerkadapter

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

Beweeg over de afbeelding om te zoomen

StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m - netwerkadapter

Item#: 956698  |  Model#:  PEX1000MMSC

Uit voorraad leverbaar Levertijden kunnen varieren door verzendmethode en bestemming.

Bestellingen worden met standaard levering verzonden (voor 16.00 uur besteld en op voorraad? Levering op eerstvolgende werkdag!).

0 Beoordeling | Schrijf een beoordeling

Prijs: € 117,95 Excl. BTW
Prijs: € 142,72 Incl. BTW
Productinformatie
Specificaties
Foto/video gallerij
Productvragen
De PEX1000MMSC 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart biedt de perfecte oplossing voor glasvezel-tot-aan-het-bureau en maakt van een beschikbare PCI-E-slot een multi-mode SC-glasvezelaansluiting. De Gigabit Ethernet Glasvezel Netwerkkaart is een eenvoudige oplossing voor het rechtstreeks aansluiten van een computer op een snel glasvezelnetwerk en is met ondersteuning voor full-duplex en gigabit-overdrachtsnelheden uitermate geschikt voor applicaties waarbij een hoge bandbreedte nodig is. De PEX1000MMSC is ideaal voor beveiligde netwerken en biedt een directe glasvezelverbinding die niet onderhevig is aan elektronische interferentie zoals standaard RJ45-netwerken.


Productkenmerken

  • Behoud van gigabit-snelheden naar een afgelegen station over lange afstanden voor een maximale doorvoer
  • Ideaal voor beveilige systemen - directe glasvezel betekent geen elektronische interferentie zoals bij standaard RJ45-netwerkkaarten
  • Echte gigabit-snelheden via PCI Express, in tegenstelling tot vergelijkbare PCI-kaarten


Product specificaties

ProductbeschrijvingStarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m - netwerkadapter
Type apparaatNetwerkadapter
ModelInsteekkaart
Interface (Bus) TypePCI Express x1
PCI specificatierevisiePCIe 1.0a
Poorten1000Base-FX
Afmetingen (BxDxH)2 cm x 10.9 cm x 8.3 cm
Gewicht80 g
BekabelingstypeEthernet 1000Base-FX
Protocol voor gegevenskoppelingGigE
Maximale overdrachtsafstand550 m
ConformiteitsnormenIEEE 802.3z, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP)
SysteemvereistenLinux, Apple MacOS X, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows Vista (32/64 bits), Microsoft Windows 7 (32/64 bits), Microsoft Windows XP (32-/64-bits)
Garantie van de fabrikant2 jaar garantie

Wees de eerste en stel een vraag!