Misco Cookie Beleid
Wij hebben ons cookie beleid aangepast. Hierin staat wat cookies zijn en hoe wij ze gebruiken. Wilt u meer weten over cookies? Klik dan hier. Door deze boodschap te sluiten, stemt u in met ons gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookie beleid. U kunt cookies ook uitschakelen, echter let wel dat het uitschakelen, verwijderen of niet toestaan van cookies van invloed is op uw web-ervaring.
GA VERDER
Misco.nl - Altijd de beste deals
BEL ONS
020 547 06 06

Filters

"Om het product te vinden dat u zoekt, selecteert u de belangrijkste eigenschap in onderstaande lijst:"
Glasvezel Kabels
U bent in: Home - Kabels - Glasvezel Kabels (374)

ACT LC-SC 50/125um OM2 Duplex Fiber Patchkabel Lengte: 5m (glasvezel)
€ 28,95 Excl. BTW
€ 35,03 Incl. BTW
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
ACT SC-SC 9/125um OS1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 1.00
€ 19,95 Excl. BTW
€ 24,14 Incl. BTW
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Netgear
ACT LC-LC 50/125um OM3 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 3.00
ACT LC-LC 50/125um OM3 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 3.00
€ 33,95 Excl. BTW
€ 41,08 Incl. BTW
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Belkin - Netwerkkabel - LC/PC multi-modus (M) - ST/PC multi-mode (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - B2B
Belkin - Netwerkkabel - LC/PC multi-modus (M) - ST/PC multi-mode (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - B2B
€ 39,95 Excl. BTW
€ 48,34 Incl. BTW
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Glasvezel Kabels
Op voorraad  Op voorraad
Artikelen per pagina: 
10

Lijst

Bekijken: 
Gevonden Producten: 374
Vorige 1 2 3 4 5 .. 38 Volgende
Gevonden Producten: 374
Vorige 1 2 3 4 5 .. 38 Volgende
ACT Fiber kabel Duplex 9/125 SC/LC 2m single mode
Uit voorraad leverbaar
€ 26,95 Excl. BTW
€ 32,61 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Productcategorie: Glasvezel Kabels
Misco-nr.: 10093848
Fabrikant/nr.: Intronics / RL8902

ACT LC-SC 50/125 OM4 Duplex Fiber Patchkabel Lengte: 1m (glasvezel)
Uit voorraad leverbaar
€ 16,95 Excl. BTW
€ 20,51 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Productcategorie: Glasvezel Kabels
Misco-nr.: 10128583
Fabrikant/nr.: Intronics / RL8701

ACT LC-SC 50/125 OM2 Duplex Fiber Patchkabel Lengte: 1.5m (glasvezel)
Uit voorraad leverbaar
€ 23,95 Excl. BTW
€ 28,98 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Productcategorie: Glasvezel Kabels
Misco-nr.: 124355
Fabrikant/nr.: Intronics / RL8551

StarTech.com 10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
Uit voorraad leverbaar
€ 22,95 Excl. BTW
€ 27,77 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Productcategorie: Glasvezel Kabels
Misco-nr.: 300190235
Fabrikant/nr.: Startech / A50FBLCLC10

StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Uit voorraad leverbaar
€ 18,95 Excl. BTW
€ 22,93 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Productcategorie: Glasvezel Kabels
Misco-nr.: 1003837
Fabrikant/nr.: Startech / 50FIBLCLC10

StarTech.com 7m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
Uit voorraad leverbaar
€ 21,95 Excl. BTW
€ 26,56 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Productcategorie: Glasvezel Kabels
Misco-nr.: 300094912
Fabrikant/nr.: Startech / SMFIBLCSC7

StarTech.com 10m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
Uit voorraad leverbaar
€ 29,95 Excl. BTW
€ 36,24 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Productcategorie: Glasvezel Kabels
Misco-nr.: 300094237
Fabrikant/nr.: Startech / SMFIBLCLC10

Belkin - Netwerkkabel - LC/PC multi-modus (M) - ST/PC multi-mode (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - B2B
Uit voorraad leverbaar
€ 43,95 Excl. BTW
€ 53,18 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Productcategorie: Glasvezel Kabels
Misco-nr.: 781542
Fabrikant/nr.: Belkin / F2F402L0-02M

ACT LC-LC 50/125 OM3 Duplex fiber optic patchkabel
Uit voorraad leverbaar
€ 28,95 Excl. BTW
€ 35,03 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Productcategorie: Glasvezel Kabels
Misco-nr.: 10117843
Fabrikant/nr.: Intronics / RL9601

Belkin Fiber Optic Kabel ST/SC Duplex 50/125 2m
Uit voorraad leverbaar
€ 19,95 Excl. BTW
€ 24,14 Incl. BTW
Uit voorraad leverbaar
Meer informatieAan winkelmand toevoegen
Productcategorie: Glasvezel Kabels
Misco-nr.: 300007414
Fabrikant/nr.: Belkin / F2F40207-02M

Gevonden Producten: 374
Vorige 1 2 3 4 5 .. 38 Volgende
Gevonden Producten: 374
Vorige 1 2 3 4 5 .. 38 Volgende

Ervaringen

Lang verwacht toch gekregen
Ik heb op 17-07-2008 een Externe WD 500GB besteld ( was voorradig ) Is geleverd op 23-07-2008 de reden van misco was dat de verpakking op schiphol...
- Alle ervaringen bekijken
- Nieuwe ervaring inzenden
© Copyright 2015, Misco Nederland BV, Postbus 2106 1180 EC Amstelveen, Nederland. KvK 33.292.847. BTW- nummer NL 805803403B01.
Alle vermelde prijzen (in euro's) zijn excl. verzend- en verpakkingskosten. Alle orders onder Misco's leveringsvoorwaarden. ** Prijs na geld-terug van fabrikant, getoond geld-terugbedrag is incl. BTW.
Beperkingen van toepassing. Klik op INFO voor details. † Dit product is door de fabriek opnieuw gecertificeerd, *Momenteel in voorraad bij onze leverancier.
Gewijzigde omstandigheden voorbehouden, wordt dit product gewoonlijk binnen 1-2 werkdagen afgeleverd. Alle rechten voorbehouden. Fouten en wijzigingen voorbehouden. sales@misco.nl

MISCO is a registered trademark of Misco Germany Inc. All others trademarks and copyrights mentioned herein are the property of their respective owners.
SVR: VPGS5 INT: False AFF: PB: W CAT: 82 CUST: 9aad991a-42f7-4625-a4b6-b34e2599c919 SSID: SL: False D: 1208 L: nl-NL P: 80 B: 08b162eb-5c03-4864-b8b2-989198d1637f VS: IP: 54.90.239.205 S: 6cbca5d0-c202-4d2d-b3a8-03eb25d82e9b US: Anonymous